11 miejsc, które trzeba odwiedzić będąc w Londynie

2
Tower Bridge
Tower Bridge

W albumie zdjęć z pobytu w Londynie obowiązkowo muszą znaleźć się takie miejsca, które z Londynem kojarzone są najbardziej, występują na pocztówkach a w miniaturowej wersji mogą stanąć potem na półce w salonie jako pamiątka ze stolicy. Drodzy czytelnicy nawet nie zamierzam was odciągać od takich miejsc jak Pałac Buckingham, Big Ben, London Eye, piękna Katedra St. Paul’s, Tower Bridge, Tower of London, Hyde Park, Trafalgar Square, China Town, kolorowe ledy przy Picadilly Circus, Portobello w Notting Hill czy destynacje zakupowe takie jak Oxford Street czy Regents Street. Zresztą, nasze nogi tez tam stanęły i w pełni te wybory popieram. Bo czym jest pobyt w Londynie bez zdjęcia z Big Benem w tle?

Będąc w Londynie po raz pierwszy na pewno zaliczyć trzeba te najbardziej znane turystyczne atrakcje, ale zostając tam na nieco dłużej niż weekend, albo przyjeżdżając już n-ty raz, warto zajrzeć także w inne miejsca.

Oto nasza propozycja, gdzie w Londynie warto wsadzić swój ciekawski nos.

1 of 12

Discussion2 komentarze

    • Monika
      Monika

      Nas nie zachwyciło. Może to kwestia pory – wybraliśmy się tam zimą, w potworny mróz i co szybciej chcieliśmy się gdzieś schronić na gorącą kawę. Za to długo na pierwszym miejscu – Little Venice.

Skomentuj, dyskutuj, wpisz swoje własne wrażenia