#2 Kanioning w Wadi Mujib

Pełen adrenaliny spacer po kanionie w rezerwacie Wadi Mujib nad Morzem Martwym. Naturalne wodne ślizgawki, wspinanie się po skałkach, pluskanie w wodzie, baseny między skalnymi ścianami… a to wszystko zrobione przez naturę. Kanioning w Wadi Mujib to nie tylko emocje wywołane przez adrenalinę, ale też przyjemność dla oka, bo kanion jest po prostu bardzo ładny.

Więcej o Wadi Mujib pisaliśmy TUTAJ. Obejrzyj też nasze filmiki z kanioningu: TUTAJ i TUTAJ.

1 2 3 4 5 6 7

4 komentarze

  1. Hej, byłam w Jordanii we wrześniu tego roku, Petra to zdecydowanie kultowe miejsce. Mam jednak trochę inne przemyślenia co do tego miejsca. Konie z krwią na nogach. Osiołki niosące ciężary ponad swoje siły, bite kablem w celu wymuszenia posłuszeństwa. Wielbłądy z wbitymi w skórę łańcuchami. Mężczyzna rzucający kamieniami w osiołka. Zmęczone, spocone konie. Petra to piękne, antyczne miasto, ale z drugiej strony to piekło i takie zachowania są niedopuszczalne.
    https://meetwithoutmeat.pl/petra-w-jordanii/

    • Monika Reply

      W pełni się z tobą zgadzam, mimo iż nas takie obrazy nie spotkały. Uważam jednak, że to od nas w dużej mierze zależy czy zwierzęta nadal będą w ten sposób wykorzystywane. Mówmy temu wspólnie i głośno NIE!

Write A Comment