Wypożyczanie samochodu za granicą – poradnik

„Wypożyczanie samochodu za granicą” to kompendium wiedzy, w które zaopatrzyć się powinien każdy planujący samochodowe wakacje i krótkie wyjazdy około weekendowe autem wynajętym z wypożyczalni.

Przeprowadzimy cię przez wszystkie etapy związane z wynajęciem samochodu – od decyzji o wynajęciu, przez poszukiwanie auta, wybór, rezerwację, jego odbiór i zwrot.

Podpowiemy:

  • na co zwrócić uwagę szukając samochodu,
  • jak bezpiecznie odebrać i zwrócić auto,
  • jak się przygotować do pierwszej jazdy wypożyczonym autem,
  • jakie sprzęty i gadżety warto mieć własne i co spakować jeszcze przed wyjazdem,
  • jakich informacji wyszukać przed wyjazdem, by nie zaskoczyła cię rzeczywistość na drodze.

Całość okraszona anegdotkami z własnych doświadczeń i mnóstwem zdjęć wykonanych podczas samochodowych podróży po świecie.

Gratis – gotowe checklisty

Co znajdziesz w środku?

Dzielimy się wiedzą

Ponad 40 stron praktycznej wiedzy i wskazówek, na których odpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania samochodu czy jego odbioru/zwrotu, jakie sprzęty i gadżety warto mieć własne czy jakie informacje sprawdzić jeszcze przed wyjazdem.

Wygodny format

Ebook w formacie pliku PDF, który bez problemu otworzysz i będziesz używać, na urządzeniach, które zawsze masz przy sobie – telefonie czy tablecie. Możesz go również wgrać na czytnik książek albo wydrukować przed wyjazdem.

Checklisty

Gotowe checklisty, które pomogą ci przygotować się w samochodową podróż, spakować przydatne gadżety i przedmioty oraz przygotować auto do jazdy.

Anegdotki

Całość okraszona anegdotkami z własnych doświadczeń i mnóstwem zdjęć wykonanych podczas samochodowych podróży po świecie.

3 typy zachowań na drodze

Identyfikacja i opis 3 typów zachowań na drodze. Zwróć uwagę, w której fazie obecnie jesteś i jakich zachowań się wystrzegać, by po obcym kraju jeździć bezpiecznie.

Wyjaśnienie terminów

Objaśnienie terminów stosowanych przez wypożyczalnie.
Opis najczęściej stosowanych polityk paliwowych.

Poradnik wynajmowania auta za granicą

Kliknij poniżej i kup za jedyne 15,99 zł

Write A Comment