11 pomysłów na jednodniowe wycieczki z Göteborga – przewodnik

Przewodnik to aż 11 propozycji na jednodniowe wycieczki z Göteborga. To doskonałe uzupełnienie ebooka „Göteborg – przewodnik”. Jeśli poza drugim największym miastem w Szwecji chcesz zobaczyć również ciekawe zakątki zachodniego wybrzeża kraju, o których nie przeczytasz w innych przewodnikach – ten ebook jest dla Ciebie!

Ebook „11 pomysłów na jednodniowe wycieczki z Göteborga” może również posłużyć do planowania wakacji na zachodnim wybrzeżu Szwecji, podczas których opisane miejsca będą mapą Twojej podróży.

Dlaczego warto kupić ebooka?

11 wycieczek

Aż 11 propozycji jednodniowych wycieczek z Göteborga – Fjällbacka, Smögen, Trollhättan, Alingsås i wiele innych, o których nie przeczytasz w innych przewodnikach. We wszystkich tych miejscach byliśmy sami, a w przewodniku rekomendujemy miejsca, które uznaliśmy za najlepszą wizytówkę zachodniego wybrzeża Szwecji.

Ponad 50 stron

Ponad 50 stron praktycznej wiedzy, rekomendacji i propozycji wycieczek. Wszystkie miejsca odwiedziliśmy sami podczas naszych licznych wyjazdów do Göteborga. Dodatkowym bonusem jest rozdział o szwedzkiej kuchni, po którego przeczytaniu będziesz wiedzieć jakich potraw warto spróbować w Szwecji.

Dziesiątki zdjęć

Blisko 80 zdjęć miejsc, które rozpalają wyobraźnię i pragnienie zobaczenia zachodniego wybrzeża Szwecji na własne oczy. Zdjęć nie znajdziesz w innych przewodnikach, bo zrobiliśmy je sami podczas licznych pobytów w Szwecji.

Szwedzka kuchnia

Cały rozdział dedykowany szwedzkiej kuchni, z którego dowiesz się jakich dań warto spróbować podczas podróży po zachodnim wybrzeżu. Pamiętaj – szwedzka kuchnia to nie tylko klopsiki mięsne! Apetyczne zdjęcia narobią Ci smaka zarówno na potrawy z restauracji, kawiarniane smakołyki jak i lokalne produkty z supermarketu.

Lokalne ciekawostki

Ciekawostki i informacje o Szwecji, które mogą Cię zaskoczyć.

Wygodny format

Ebook w formacie pliku PDF, który bez problemu otworzysz i będziesz używać, na urządzeniach, które zawsze masz przy sobie – telefonie czy tablecie. Możesz go również wgrać na czytnik książek albo wydrukować przed wyjazdem, jeśli preferujesz wersję drukowaną – ebook został on przygotowany w wygodnym formacie A5.

Zobacz ebooka:

Ten ebook jest dla Ciebie, jeśli:

  • Lubisz podróżować i szukasz inspiracji
  • Ciekawi Cię Szwecja i chcesz ją poznać
  • Marzysz by odpocząć na skalistym szwedzkim wybrzeżu
  • Nie masz czasu albo nie lubisz planować wyjazdów
  • Lubisz w jednym miejscu mieć wszystkie najważniejsze informacje
  • Chcesz skorzystać ze sprawdzonych wskazówek i rekomendacji
  • Chcesz wiedzieć, czego spodziewać się na miejscu
  • Podczas wyjazdu chcesz cieszyć się pobytem

Przewodnik do 11 najpiękniejszych miejsc w zachodniej Szwecji za jedyne 37,50 zł

Write A Comment