Współpraca

Tripowscy.pl to dwie osoby – Monika i Jacek. Sami planujemy nasze podróże i sami tworzymy wszystkie treści na bloga, w ramach czasu jaki udaje się nam wygospodarować poza pracą zawodową. Lubimy jedno i drugie – nasze prace i naszego bloga. Poza tym, że jest on fantastyczną pamiątką z naszych podróży, służy on również innym planujących wyprawy w miejsca, w których my już byliśmy. Udało nam się też zrealizować kilka fajnych współprac. Może wspólnie stworzymy ciekawy projekt?

Współpracuj z nami!

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy a razem możemy stworzyć ciekawy projekt w tematach około-podróżniczych. Poniżej kilka z proponowanych form współpracy, ale jesteśmy otwarci również na Twoje pomysły. A jak zeskrolujesz jeszcze niżej znajdziesz linki do kilku przykładowych tekstów, które powstały w ramach wcześniejszych projektów.

Proponujemy następujące formy współpracy:

  • wpisy na blogu lub serie wpisów we współpracy z daną marką w celu promocji marki i/lub jej produktów. Wpisy poświęcone promocji regionów turystycznych. Porady na temat podróżowania;
  • udział w wyjazdach prasowych/promocyjnych, w ramach których powstaną materiały (wpisy na bloga, artykuły prasowe, video) promujące dany produkt, region, hotel lub inne miejsce;
  • testy i recenzje produktów, sprzętu turystycznego (w tym elektroniki), hoteli, restauracji;
  • posty w kanałach mediów społecznościowych;
  • lokowanie produktu / usługi w naszych artykułach;
  • napisanie artykułów prasowych do innych mediów poza naszym blogiem (portale internetowe, czasopisma podróżnicze i lifestyle’owe);
  • organizacja konkursów w celu promocji produktów czy usług;
  • udostępnimy nasze materiały – zdjęcia, filmy – podzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy otwarci również na inne propozycje. Każdy pomysł na współpracę rozpatrujemy indywidualnie. Napisz do nas i wspólnie wybierzmy formę współpracy, która będzie korzystna dla Twojej marki i interesująca dla naszych czytelników.

Wystawiamy faktury VAT.

Oto przykładowe teksty powstałe w wyniku współprac:

Oto przykładowe recenzje produktów (własne):

Napisz do nasz:

info@tripowscy.pl
Zapraszamy do kontaktu również osoby, które mają pytania dotyczące naszych podróży albo chcą podzielić się swoimi doświadczeniami! Piszcie śmiało!

Marki, z którymi dotychczas współpracowaliśmy:

Lider w branży technologii optycznych i cyfrowych.

Olympus był naszym partnerem technologicznym podczas objazdu po Wietnamie.

Produkty marki Mugga to wysokiej klasy repelenty przeciw komarom. Polecane również podczas podróży do krajów zagrożonych malarią.

Szkoła języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży, z lokalizacją na Malcie.

Białostocki serwis informacyjny, w którym od czasu do czasu znajdziecie nasze teksty z propozycjami weekendowych wyjazdów.

Czterogwiazdkowy hotel Tristan Hotel & SPA w Kątach Rybackich oferujących pobyty na Mierzei Wiślanej. W ofercie hotelu, poza noclegami, jest SPA, basen i doskonała kuchnia.

Butikowe biuro podróży organizujące wyprawy do Libanu.

Planer podróży, wyszukiwarka połączeń i biletów autobusowych, pociągowych i lotniczych po Europie.

Byliśmy gośćmi stacji radiowych i telewizyjnych: