Bałkany Zachodnie. Albania – Tirana city break

Zaplanuj city break w Tiranie z naszym przewodnikiem. Poza stolicą Albanii w przewodniku znajdziesz również propozycję zwiedzania Beratu i Gjirokastry – najpiękniejszych albańskich miasteczek, których zabudowa wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Znajdziesz tu informacje praktyczne przydatne przy planowaniu wyjazdu do Albanii, opis atrakcji turystycznych Tirany, ale również Beratu i Gjirokastry, adresy i linki do stron internetowych muzeów i innych atrakcji turystycznych, wskazówki gdzie warto zjeść lokalnie.

„Bałkany Zachodnie. Albania – Tirana city break” to pierwszy przewodnik z serii propozycji weekendowych wyjazdów do stolic państw Bałkanów Zachodnich. Dodatkiem do każdej części jest rozdział o kuchni bałkańskiej wraz z rekomendacją potraw, których warto spróbować w opisywanym kraju.

Co znajdziesz w przewodniku po Tiranie?

40 stron i dziesiątki zdjęć

Niezbędnik planowania city break w Tiranie – aż 40 stron praktycznej wiedzy, wskazówek i rekomendacji popartych naszym własnym doświadczeniem. Dziesiątki zdjęć, w większości własnych, wykonanych podczas pobytu w Albanii.

Tirana

Lista i opis atrakcji turystycznych Tirany – stolicy Albanii. Rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia, adresy muzeów, ceny biletów wstępu. Podpowiadamy pewne adresy na obiad oraz gdzie spędzić wieczór.

Berat i Gjirokastra

Lista i opis atrakcji turystycznych Beratu i Gjirokastry
– najpiękniejszych albańskich miasteczek, których zabudowa wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Praktyczne hiperlinki

Aktywne hiperlinki do cenników, stron przewoźników czy biur turystyki lokalnej, dzięki czemu oszczędzisz czas na samodzielne przeszukiwanie Internetu i będziesz mieć dostęp do zawsze aktualnej informacji.

Kuchnia bałkańska

Cały rozdział dedykowany bałkańskiej kuchni, z którego dowiesz się jakich dań warto spróbować podczas podróży po Bałkanach oraz jakich lokalnych przysmaków szukać w Albanii.

Wygodny format

Ebook w formacie pliku PDF, który bez problemu otworzysz i będziesz używać, na urządzeniach, które zawsze masz przy sobie – telefonie czy tablecie. Możesz go również wgrać na czytnik książek albo wydrukować przed wyjazdem.

Zaplanuj city break w Tiranie z naszym przewodnikiem

Kliknij poniżej i kup za jedyne 13,99 zł

Write A Comment